Menu Sluiten Voyages-sncf

LOKALE SALES TEAM

VOYAGES-SNCF:LOKALE SALES TEAM

ONZE AFDELINGEN IN EUROPA

HOOFDZETEL

Voyages-sncf Benelux

Charleroise Steenweg, 112

B-1060 Brussel

België

FILIALEN

Voyages-sncf Benelux

Charleroise Steenweg, 112 

B-1060 Brussel

België 

Sales Force : 

be_commercial@voyages-sncf.com

Laurence Debroux ; Géraldine Medou ; 

Wouter Soen ; Laure Verledens

Groepen: eu_groupe@voyages-sncf.com

Voyages-sncf Italia

Via Vitruvio, 1

20124 Milano

Italia

Sales Force :

it_commercial@voyages-sncf.com

Zahra Fakhrolhosseini ; Camilla Padovani ;

Anna Rossi

Voyages-sncf Suisse 

Rue de Lausanne, 11-15 

Case postale 2034 

1211 Genève 1 

Suisse

Sales Force : 

ch_commercial@voyages-sncf.com

Julien Gschwind ; Pamela Sylvestre 

Voyages-sncf España

C/ Gran Vía, 6 (6ª planta)

28013 Madrid

España

Sales Force :

es_commercial@voyages-sncf.com

Conchi Ballesteros ; Pascal Loillier ;

Aurélie Lucas

Voyages-sncf Deutschland 

Bahnhofsvorplatz, 1

50667 Köln 

Deutschland 

Sales Force : 

de_sales@voyages-sncf.com

Aline Oliveira Fortes ; Laure Saillard

RUSSIA & EASTERN EUROPE

Sales Force :

eu_b2b_east@voyages-sncf.com

Krystyna Puget ; 

Nadezhda Shumkova

Voyages-sncf UK

34 Tower View, Kings Hill,

West Malling ME19 4ED,

United Kingdom

Sales Force : 

salesteam@voyages-sncf.com

Paul Lacey, Anna Davies, Kelvin Dunk,

Nick Foord, Louise Saunders, Nicola Katus

 

ONZE LOKALE VERTEGENWOORDIGERS: DE GSA (GENERAL SALES AGENTS)

Aeroclub

Sergey Druzenko

sergey.druzenko@aeroclub.ru

Moscow, Russia

Aerotravel

Cornel Caba

cornel.caba@aerotravel.ro

Oradea, Romania

Aviareps

Nina O’ Loughlin

voyages-sncf.scan@aviareps.com

Stockholm, Sweden

eSKY

Rafal Peczek

rafal.peczek@esky.pl

Katowice, Poland

Estravel Latvia

Atis Gaiduks

atis@estravel.lv

Riga, Latvia

Jamadvice / HRG

Maria Ruseva

maria@jamadvice.eu

Sofia, Bulgaria

TMC 

Daria Dementyeva

Daria.Dementyeva@tm-consulting.ru          

Moscow, Russia 

Tourinfo 

Egor Baranovich 

train@tgt.ru

Moscow, Russia 

Tsar Voyages 

Natalia Lesko 

nl@tsarvoyages.com      

Moscow, Russia 

Via Kiev 

Elena Fediv 

fediv@viakiev.com.ua

Kiev, Ukraine 

VIP Service

Ekaterina Skryabina

e.skryabina@vipservice.ru

Moscow, Russia

WRIS

Triin Laanes

triin@wris.ee

Tallinn, Estonia

ZigZag Travel

Dainius Juzakenas    

dainius@zigzag.lt

Vilnius, Lituania